Hoppa till huvudinnehållet / Skip to main content
Stäng rutan
Stäng rutan

Ring till TeleTal 020-22 11 44

TeleTal är tillgängligt för alla i landet som har tal-, röst och språksvårigheter. Samtalet är kostnadsfritt.

Information om tillgänglighet » Stäng rutan

Kontakt

Ungdomskraft
Besöksadress: Kompetenscentrum Gotland, Gesällgatan 7, Visby (rum 19)
E-post: ungdomskraft@gotland.se

Petter Höök 
Sektorledare
Telefon: 070-447 78 79
E-post: petter.hook@gotland.se

Pia Bergman
Telefon: 073-765 81 24
E-post: pia.bergman@gotland.se

Christina Wennås
Telefon: 076-947 84 54
E-post: christina.wennas@gotland.se

Fredrik Isakson 
Telefon: 070-447 70 84 
E-post: fredrik.isakson@gotland.se

Annika Nilsson
Telefon: 070-083 23 94
E-post: annika.nilsson01@gotland.se

Hanna Karlsson
Telefon: 0498-263486
Mobil: 070-447 76 92
E-post: hanna.karlsson@gotland.se

Inger Svenserud
Ansvarig enhetschef
Telefon: 073-765 85 20
E-post: inger.svenserud@gotland.se

Region Gotland
Besöksadress Visborgsallén 19
621 81  Visby
Telefon: 0498-26 90 00
E-post: regiongotland@gotland.se Säg vad du tycker

Kontakt

Ungdomskraft finns på Kompetenscentrum Gotland, f d Komvux, på Gesällgatan 7 i Visby (rum 19). Du når oss på e-postadressen: ungdomskraft@gotland.se

Kontaktuppgifter till personal

I kontaktfältet ovan hittar du hittar kontaktuppgifter till personalen.

Hitta till oss

Information om hur du hittar till Ungdomskraft 

Vi som arbetar här

Sidan uppdaterad: 20 september 2017
Ansvarig för sidan:

Jonte Söderling


Translation

This website uses Google Translate in combination with professionally translated texts on selected pages.

Google Translate will translate the entire website to the language of your choice in a matter of seconds. However, keep in mind that as the Google translation is automated the result is not going to be completely accurate.

English

Suomeksi

عربي

فارسی

ภาษาไทย

På www.gotland.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta surfa godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?