Hoppa till huvudinnehållet / Skip to main content
Stäng rutan
Stäng rutan

Ring till TeleTal 020-22 11 44

TeleTal är tillgängligt för alla i landet som har tal-, röst och språksvårigheter. Samtalet är kostnadsfritt.

Information om tillgänglighet » Stäng rutan
Region Gotland
Besöksadress Visborgsallén 19
621 81  Visby
Telefon: 0498-26 90 00
E-post: regiongotland@gotland.se Säg vad du tycker

Ersättare BUN

Uppgifterna kommer att publiceras efter hand som de är tillgängliga. Observera att ersättarna ej är angivna i den ordning de inträder.

Britt Andersson (S)
Mobil 0706 609636
E-post: britt.linnea.andersson@gmail.com

Anna Sundin (S)
Mobil:
E-post: 15sundin@telia.com

Håkan Kraby (s)
Mobil: 0704 958667
E-post: krabban@gmail.com

Tommy Johansson (s)
Mobil:
E-post: tommy.jo@telia.com

Robert Hall (mp)
Mobil: 076-218 73 69
E-post: robert.hall@suderbyn.se

Lars Åkerlund (V)

Tito Silva (v)
Mobil: 0706 478151
E-post: gotlandtito@hotmail.com

 

Lilian Edwards (m)
Mobil: 0767 713223
E-post: lilian.edwards@telia.com  

Jan Ekdahl (c)
Telefon: 0498 246107
E-post: jan.ekdahl@lrf.se

Henrik Albers (c)

Anna Gahnström (c)
E-post: anna.gahnstrom@spray.se

Jan Wallner (fp)
Mobil: 0705 197132
E-post: jan.wallner@comhem.se

 

Translation

This website uses Google Translate in combination with professionally translated texts on selected pages.

Google Translate will translate the entire website to the language of your choice in a matter of seconds. However, keep in mind that as the Google translation is automated the result is not going to be completely accurate.

English

Suomeksi

عربي

فارسی

ภาษาไทย

På www.gotland.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta surfa godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?